Vācijas ceļveži

Vācijā atrodas dažas no spilgtākajām un satriecošākajām pilsētām visā pasaulē kā Berlīne, Diseldorfa, Hamburga un Frankfurte. Taču, ja jūs vairāk saista lauku vide, Vācija piedāvā apmeklēt pasaku pilis, maģiskas ielejas un zaļojošus vīna dārzus ārpus pilsētām, kur varat nokļūt ar automašīnu vai velosipēdu. Ja izvēlaties iepazīt Vāciju šādi, varēsiet aplūkot viduslaiku pilsētas, ciemus un klosterus, kas apslēpti Vācijas Alpu paspārnē.

Kāpēc apmeklēt Vāciju?

Vācija atrodas pašā Eiropas sirdī, un tas nozīmē, ka šeit ir siltas vasaras un bieži vien skaistas, baltas ziemas, īpaši valsts austrumos. Vasara ir ideāls laiks, lai apmeklētu vīna dārzus valsts dienvidos, bet pilsētas ir burvīgas ziemā.

Vācijā ir vispompozākie Ziemsvētku tirdziņi. Visās valsts malās katru gadu tiek atvērti svētku tirdziņi, piedāvājot dažādas dāvanas: pašu darinātas rotaļlietas, eglīšu rotājumus, sveces un jērādas apavus. Sezonu iesākot, tiek uzsildīts karstvīns, un gaisu pilda piparkūku un desiņu smaržas.

Nunc semper at augue eget ultrices. Curabitur ac nulla consequat, hendrerit diam sit amet, pellentesque ex. Nulla elementum risus nunc. Donec ac arcu ut est lacinia bibendum in ornare nibh. Integer et tristique mi, et volutpat odio. Nulla facilisi. Quisque dapibus, metus quis mollis commodo, risus turpis mattis velit, ut bibendum sapien quam efficitur enim. Sed elementum elit sed laoreet rutrum. Praesent lacinia enim in euismod efficitur.

Suspendisse vitae eros sit amet enim vulputate dapibus at sit amet tellus. Curabitur eget fermentum odio, sit amet auctor sem. Sed congue porttitor magna ut vestibulum. Sed mauris arcu, iaculis non pharetra eu, euismod ac ante.

Galerija

Video