Rīga
20
6 h
Bez vecuma ierobežojuma
Easy
Latviešu
# Ortschaften und ihre Umgebung
# Verlassene Stätten und militärisches Erbe

Daugavgrīvas cietoksnis un pārgājiens apkārt Daugavgrīvas salai

Nesenā pagātnē kara laikā zemūdenes bieži apmeklēja šos ūdeņus un piestāja uzņemt resursus. Jūrnieki kāpa krastā un uzņēma spēkus nākamajam peldējumam. Runā, ka kādā no bunkuriem ir paslēptas salaupītas dārglietas. Kas zina,  iespējams ko atradīsim.

Apskatīsim – Daugavgrīvas cietoksni, pamesto armijas daļu un bunkurus, molu, Komētforta dambi…. un kopā ar mani, Miķeli, gremdēsimies stāstos.

Tiekamies pie Daugavgrīvas cietokšņa ieejas, Birzes iela 2, Rīga. Netālu atrodas auto stāvlaukumi.
Tuvākā autobusa pietura ,,Daugavgrīvas cietoksnis“.  Pārgājienu beigsim Vakarbuļļos, atpakaļ uz Daugavgrīvas cietoksni varēs nokļūt ar autobusu.

Apģērbam nav noteiktu prasību. Var noderēt lietussargs vai lietusmētelis, rezerves apavi vai zeķes – ceļš vedīs pa ļoti dažādiem segumiem. Dažviet var būt slidenas vietas un dubļi. Šeit mēdz būt biežāk stiprāks vējš.

Līdzi ņemam uzkodas un dzērienus, iestiprināsimies pa ceļam, ejot gar jūras krastu.
Veikali šajā maršrutā ir grūti pieejami, neatrodas tuvumā, grūti pieejamas labierīcības.

Noderēs lukturīši priekš tumšām telpām, binoklis – apkārtnē varēs vērot putnus.

Organisieren möchten
eine besondere Wanderung?

Ich bin spezialisiert auf individuelle Wanderorganisation. Denken Sie daran, dass Wandern eine großartige Gelegenheit ist, aktiv zu werden, den Zauber der Natur und neue Abenteuer zu erleben sowie Ihr Wissen über Geographie, Geologie, Geschichte und Biologie zu erweitern.