Ķīpsala

Rīga
Bez vecuma ierobežojuma
2 stundas
10 km
Viegls
Latviešu valoda

Ķīpsalā vērojamas krasas pretrunas starp jauno un veco arhitektūru, fragmentāras attīstības aina, kur ekskluzīvi restaurēti projekti mijās ar pamestām koka būdām un nesakoptā teritorijām, piešķir neatkārtojamu un savdabīgu šarmu.
Baudīsim dažādo arhitektūru, skaisto Daugavas panorāmu, ielu grafiti un divu stundu pārgājiena laikā pastāstīšu pagātnes šausmu stāstus par notikumiem, kas ir gan reāli, gan pilsētas leģendas.

Tiekamies pie tirdzniecības centra Olimpia ieejas.

Ņemam līdzi uzkodas un dzērienus priekš atpūtas pauzei (tirdzniecības centrs Olimpia pieejams pārgājiena sākumā un beigās). Var noderēt binoklis – apkārtnē varēs vērot putnus ,kuģus un Rīgas panorāmu.

Apģērbam nav noteiktu prasību. Var noderēt lietussargs vai lietusmētelis, rezerves apavi vai zeķes – ceļš vedīs pa  dažādiem segumiem.  Dažviet var būt slideni akmeņi un dubļi.

Gaidāmie pārgājieni

Šobrīd nav aktuālu pārgājienu.

Vēlies organizēt īpašu pārgājienu?

Piedāvāju rīkot individuālus pārgājienus. Atceries, ka pārgājieni ir lieliska iespēja aktīvi izkustēties, iespēja izjust dabas burvību un jaunus piedzīvojumus, kā arī papildināt zināšanas ģeogrāfijā, ģeoloģijā, vēsturē un bioloģijā.

Pieteikties