Rīga
10 km
2 stundas
Bez vecuma ierobežojuma
Viegls
Latviešu valoda

Viegls

Grūts

# Apdzīvotās vietas un to apkaimes

Ķīpsala

Ķīpsalā vērojamas krasas pretrunas starp jauno un veco arhitektūru, fragmentāras attīstības aina, kur ekskluzīvi restaurēti projekti mijās ar pamestām koka būdām un nesakoptām teritorijām, piešķir neatkārtojamu un savdabīgu šarmu.

Baudīsim dažādo arhitektūru, skaisto Daugavas panorāmu, ielu grafiti un divu stundu pārgājiena laikā pastāstīšu pagātnes šausmu stāstus par notikumiem, kas ir gan reāli, gan pilsētas leģendas.

Tiekamies pie tirdzniecības centra Olimpia ieejas.

Apģērbam nav noteiktu prasību. Var noderēt lietussargs vai lietusmētelis, rezerves apavi vai zeķes – ceļš vedīs pa  dažādiem segumiem.  Dažviet var būt slideni akmeņi un dubļi.

Ņemam līdzi uzkodas un dzērienus priekš atpūtas pauzei (tirdzniecības centrs Olimpia pieejams pārgājiena sākumā un beigās). Var noderēt binoklis – apkārtnē varēs vērot putnus ,kuģus un Rīgas panorāmu.

Vēlies organizēt
īpašu pārgājienu?

Piedāvāju rīkot individuālus pārgājienus. Atceries, ka pārgājieni ir lieliska iespēja aktīvi izkustēties, iespēja izjust dabas burvību un jaunus piedzīvojumus, kā arī papildināt zināšanas ģeogrāfijā, ģeoloģijā, vēsturē un bioloģijā.