Iepazīsti lidostu Rīga

Rīga
Bez vecuma ierobežojuma
5,5 h
Viegls
Latviešu valoda
12 km

Apraksts
par pasākumu

Pārgājienā iepazīsim starptautisko lidostu ,,Rīga” un tās apkārtni no vēsturiskiem līdz mūsdienu objektiem.
Ekskursijas ilgums lidostā būs 1 stunda un tajā uzzināsiet par lidostas vēsturi, tās attīstību, aviosabiedrībām, maršrutiem un citu ar lidojumiem saistītu informāciju. Lidostas apkārtnē apmeklēsim veco lidostas skrejceļu un iepazīsim Mūkupurva apkaimi. Uzzināsiet, kādēļ 70., 80. gados Skulte tika atzīmēta visu jūras lielvalstu ģenerālštābu kartēs un daudzus citus faktus par bunkuriem un citiem apkārtnes objektiem.
Šim pārgājienam nepieciešams atsūtīt dalībnieku vārdus, uzvārdus un personas kodus.
Ja gadījumā Jums ir ārvalstu pase, tad nepieciešams atsūtīt šādu informāciju: vārdu, uzvārdu, dzimšanas datumu un valsti.
Jūsu personu dati tiks nodoti lidostai ,,Rīga”. Tas ir nepieciešams priekš lidostas caurlaižu izgatavošanas.
Līdzi jāņem laika apstākļiem atbilstošu apģērbu un apavus, ēdienu pusdienu pauzei. Skolēniem – skolēnu apliecība, dzimšanas apliecība, pase vai personas apliecība; Pieaugušajiem – pase vai personas apliecība.
Ekskursijas laikā lidostā iziesim drošības kontroli un tādēļ nav ieteicams ņemt līdzi liela izmēra ūdens pudeles/šķidruma pudeles un asus priekšmetus.
Lidostas ekskursijas laikā būs iespējams novietot glabātuvē kopējā somā lielāka tilpuma dzērienus, ēdienu u.c.

Vēlies organizēt
īpašu nopārgājienu?

Piedāvāju rīkot individuālus pārgājienus. Atceries, ka pārgājieni ir lieliska iespēja aktīvi izkustēties, iespēja izjust dabas burvību un jaunus piedzīvojumus, kā arī papildināt zināšanas ģeogrāfijā, ģeoloģijā, vēsturē un bioloģijā.

Pieteikties