Rīga
12 km
5,5 h
Vanusepiirangut pole
Easy
LV
# Hüljatud rajatised ja sõjaline pärand
# Marupi piirkond
# Temaatilised matkad

Iepazīsti lidostu Rīga

Dzirdēti dažādi nostāsti, ka no Skultes lidmašīnas devās tālās un slepenās misijās, lidostas ,,Rīga” apkārtnē darbojušies spiegi. Dosimies viņiem pa pēdām.

Apskatīsim –  iepazīsim starptautisko lidostu ,,Rīga” un tās apkārtni no vēsturiskiem līdz mūsdienu objektiem.  Agrākos militāros un nemilitāros un citus objektus, par ko pastāstīšu interesantus stāstus. Nokļūsim arī vietā, kur lidmašīnas paceļas un nolaižas tieši virs galvas.

Riietusele pole erinõudeid. Kasuks võib tulla vihmavari või vihmamantel, varujalatsid või sokid — kõnnime erineva pinnaga teedel.

Võtke kaasa lõunasöök ja joogid, pikniku korraldame Skultis mugavas kohas kohe pärast matka lõppu.
Kauplused on saadaval matka alguses ja lõpus.
Mugavusi teel eriti ei tule.
Taskulambid võivad olla kasulikud tumedamate ruumide jaoks ja binoklid võivad proovida lennuki piloodikabiini piiluda

DIEMŽĒL COVID 19 IEROBEŽOJUMU DĒĻ EKSKURSIJA LIDOSTĀ RĪGA NAV IESPĒJAMA.
Ekskursijas ilgums lidostā būs 1 stunda un tajā uzzināsiet par lidostas vēsturi, tās attīstību, aviosabiedrībām, maršrutiem un citu ar lidojumiem saistītu informāciju.
Šim pārgājienam nepieciešams atsūtīt dalībnieku vārdus, uzvārdus un personas kodus.
Ja gadījumā Jums ir ārvalstu pase, tad nepieciešams atsūtīt šādu informāciju: vārdu, uzvārdu, dzimšanas datumu un valsti.
Jūsu personu dati tiks nodoti lidostai ,,Rīga”. Tas ir nepieciešams priekš lidostas caurlaižu izgatavošanas.
Līdzi jāņem laika apstākļiem atbilstošu apģērbu un apavus, ēdienu pusdienu pauzei. Skolēniem – skolēnu apliecība, dzimšanas apliecība, pase vai personas apliecība; Pieaugušajiem – pase vai personas apliecība.
Ekskursijas laikā lidostā iziesim drošības kontroli un tādēļ nav ieteicams ņemt līdzi liela izmēra ūdens pudeles/šķidruma pudeles un asus priekšmetus.
Lidostas ekskursijas laikā būs iespējams novietot glabātuvē kopējā somā lielāka tilpuma dzērienus, ēdienu u.c.

Kas soovite korraldada
eriline matk?

Pakun individuaalsete matkade korraldamise teenuseid. Matkamine on suurepärane võimalus aktiivselt lõõgastuda, liikuda, nautida loodust ja kogeda uusi seiklusi ning laiendada oma teadmisi geograafia, geoloogia, ajaloo ja bioloogia alal.